| Superior a întrebat:

Ce parere aveti? https://www.youtube.com/watch?v=l8rzx5Dp3_4,e facut de mine

11 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai creierul jumate apa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Si jumate cenusa.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu boss, nu am dat click.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idiotenie.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu era nevoie sa zici asta. Era clar de la tine. Sincer, din 50 de persoane, 40 au murit de ras...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Daca-mi explici ce e amuzant, poate rad si eu. poate-mi lipseste simtul umorului.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Video-ul in general... sper ca nu te asteptai sa zic ca Decebal i-a dat vin unui taran in loc de apa plata, si ala s-a imbatat. HAHAHAHAH

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Si asta a incercat sa fie alta gluma?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Ma intreb si cine sunt cei 50 care au ras...nu de alta, dar ai 17 views.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca ti-ai batut joc de Mado. Era ok sa iti bati joc de Touka de exemplu, ea fiind un personaj naspa. Mado e al doilea personaj preferat al meu, primul fiind Amon.

| Teffan a răspuns:

Foarte prost facut.
Nu e amuzant, e cringe.