| viata0delash a întrebat:

Ce parere aveti voi fetele despre baietii tacuti, inchisi in sine, dar care se poarta destul de bine cu cei din jur

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buni de zona prieteniei sau pe viitor pe la 30 de anii faci o familie cu ei, dar o relatie cu un badboy nu se compara cu un baiat de asta, fetele trebuie mereu sa se hotareasca ce sa aleg? un barbat badboy care ma atrage fizic sau unu cuminte cu care sa fac o familie? dilema existentei feminime, noi ce gandim? ma da prietena lui iubita mea e oare mai buna ca ea?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Raspund eu in locul lor: nu o sa te bage in seama. Daca ai noroc, o sa fii "cel mai bun prieten" al vreo unei fete, si atat.
Daca esti tacut si dur, ai sanse.
Dar daca esti tacut si timid, mori virgin laughing

| viata0delash explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ok, eu tot asa cred, deci ma duc sa imi caut o sfoara

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru viata0delash):

Nop.
Cauta-ti un hobby misto. Fitness, motociclete, mixat, tuning auto, sau orice te recreaza. O sa te simti bine facand asta, si o sa atragi prin atitudinea de om implinit. Fetele nu se uita la frumusete, kar timiditatea dispare in timp.

| viata0delash explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu cred ca imi mai dispare, speranta mi-a murit deja. cat despre hobby, sunt apatic, dupa sesiune voi incepe sa fac sala de forta, dar ce sens

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru viata0delash):

O faci pentru tine, in principal. Devii putin narcisist asa, iar asta e o calitate. Timiditatea dispare in urma socializarii continue. Poate sa se intample abia la 30 de ani, nu-i bai.

| viata0delash explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Oooooo, narcisist nu mai devin, mai repede opusul

| LoveSleep a răspuns:

Până pe la 15 ani, poate ai avea ceva șanse. Pentru că cam până acolo e perioada aia în care fetele sunt atrase de băieți "misterioși". După, o să te privească ca pe un ciudat.

| HeillÓðinn a răspuns (pentru LoveSleep):

Si tipul "misterios" o sa le considere frivole.

| viata0delash explică (pentru LoveSleep):

Nu cred ca are importanta varsta dar de ciudat ai dreptate, cu ciudatii nimeni nu intra in vorba

| FaraNumePls a răspuns:

Nu-s fata dar hai că răspund și eu happy
Din câteva văd multe fete preferă băieții ăia rai (adică aia care arată bine, *** bine laughing, sunt populari ), dar și ele sunt la fel. In școala mea sunt multe, multe cazuri din acestea. Băieții cuminți sunt apreciați/iubiți doar de alte fete cuminți. Deci putem spune că pentru fuckboys sunt fuckgirls iar pentru aia cuminți sunt cele cuminți. Gen nu prea ai cum sa ramai singur.(mă refer in general)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce s-ar descrie cineva intr-o intrebare de genul si ar intreba indirect:Va place de mine? Sincer, ma depaseste.Si asa stii ca raspunsul e nu, ce naiba astepti? Sa-si faca cineva mila si sa zica ca da, e foarte bine asa, nu e nicio problema daca ceilalti trebuie sa scoata cuvintele cu clestele de la tine, daca nu iesi cu nimic in evidenta?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Naicht):

Iar ai dat sticlele pe gat la 15 ani ai tai? Esti cool, mai ales ca el/ea chiar are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pe unele le atrage daca esti mai tãcut deoarece emani un aer de mister, nici sa fi cel mai vorbaret nu e bine dar nici cel mai tãcut ar trebui sa asculti 70% si sa vorbesti sa te deschizi 20-30%
Si este bine sa te comporti bine, dar nu prea bine deoarece pari disperat. Mai ales daca le tratezi pe ele prea frumos.

| viata0delash explică (pentru anonim_4396):

In a asculta nu e problema, problema e ca nu am pe cine asculta, si cred ca asa si va ramane

| anonim_4396 a răspuns (pentru viata0delash):

Dacã nu prea ai viatã socialã inscriete la niste curusuri, cluburi unde se fac anumtie activitati care iti plac, gaseste un job care iti place. Asa cunosti oameni, si dupa iesi cu acei oameni, dacã nu ai veatã socialã si cunosti doar o fatã o sa creadã ca esti un ciudat, cel mai bine te focusezi pe alte lucruri acum, fetele vin la tine in diferite ocazii, tu doar trebuie sa intri in vorba. Doar trebuie sa iesi din casa.

| viata0delash explică (pentru anonim_4396):

Si care e diferenta intre job si facultate, tot e social, in sens ca tot inconjurat de oameni sunt, dar asta nu inseamna ca voi avea o viata mai sociala. daca nu sunt capabil pentru asa ceva ce sens mai e

| anonim_4396 a răspuns (pentru viata0delash):

Totul porneste de la a deveni o versiune mai bunã de a ta, daca faci asa ceva o sa te simti intitulat ca o persoanã te are in viata ei, deoarece o ajuti si ii devi un model, nu invers, viata asta este doar un game, trebuie sa o iei de la nivel 1, si când vei ajunge la un nivel mai mare, si repeti acele circumstante o sã ti se parã mult mai usoare.

| AdrianVoicu a răspuns:

Mie personal imi plac genul asta de baieti.

| MambaLee a răspuns:

Cele mai interesante persoane sunt persoanele tăcute și închise în ele. Ador oamenii introvertiți! happy

| buburuzaDLP a răspuns:

Sincer daca se poarta frumos iti poate atrage atentia, dar nu vom sti nimic despre el daca nu ne spune...doar prin retelele de socializare