| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Ce părere va avea iubita cuiva daca iubitul ii face cadou un portret cu ea desenat de el? Merita atâta munca pentru a-i demonstra iubirea si pentru a o impresiona?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii convins ca, daca te iubeste, va aprecia absolut orice gest, cu atat mai mult asa ceva.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mi se pare mult mai drăguț decât ceva scump. Mai valoros din alte puncte de vedere decât financiar

| Andreeush a răspuns:

E un gest frumos, depinde ce fel de persoană e și dacă îl apreciază.

| Sofer a răspuns:

Un gest foarte frumos.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mi-e imi pare un gest frumoas si clar as aprecia destul happy

| Camil1546 a răspuns:

Nu da o n mortii ei de stoarfa oricum te inseala