| DrummerDreams a întrebat:

Ce parrere aveti despre telefonul samsung c3300K? Credeti ca este bun?
Ce culoare ii mai faina pentru telefonul samsung c3300k?(alb, roz sau negru) nu il cumpar pentru mine ci pentru mama mea de Craciunbig grin Eu am telefonul samsung corby, si ei ii place si culoarea roz la telefonul corby, dar nu stiu daca i s-ar potrivi roz.:-ss.
Ati luat vreodata telefoane de pe site-ul telefonulmeu.eu?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
1. Da, este un telefon foarte bun deci merita sa il cumperi!
2.Pentru o femeie culoarea roz e frumoasa...nu conteaza ca nu i se potriveste.Alb oricum e urat...
3.Nu lua telefoane de pe net! Te vei alege ori cu produse stricate ori cu 2 cartofi sad
Bafta!

2 răspunsuri:
| Emii_7808 a răspuns:

E super telefonul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeti ca Samsung corby e mai bun decat Samsung c3300k? eu am Samsung corby si prietena mea are c3300k
eu cred ca al meu e mai bunbig grinsmug