| browneyes99 a întrebat:

Ce "perle" au scos profesorii (sau invatatorii) pe gura? imi place foarte mult sa ascult chestii de genul astahappy... cea mai amuzanta "perla" primeste funda iar restul votwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cate nu au scos...happy
" Unu minus unu este egal cu...valoarea voastra!"
"Hai mai repede fetito! nu te mai grabi ca gresesti"
Proful de bio catre profa de romana: "Harap-Alb purta chiloti?"
"De ce razi, ai luat morcovu` de la hamsteri si l-ai pus sub fund?"
"Te-a vazut mama ta cand ai plecat de-acasa cu rotile de la caruta atarnate de urechi?"
"Auzi, ti-au mucegait unghiile? "
"Sa scrieti tropisme cu sme, nu cu ZDE!"
"Domnisoara, mai inchide-ti un nasture la camasa ca ma exciti "
Am stranutat si aud de la prof :"Domnisoara, taci!"
La ora de sport, la saritura la capra, unei fete ii era frica, iar proful zice :" Tu desfa picioarele, ca de restul ma ocup eu"
"Mi-e lene sa scriu, scrieti voi "
"Voi sunteti o clasa de aristocrate si de don juani, cei din clasa de langa voi au fete de bovine"
"Copiati si voi, dar nu asa pe fata"
"Vrei sa-mi pun buretele in cap?"

2 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Bunahappy

1. Fac mate cu directorul : Barbuu, treci si sterge tablawaiting. Buh fetit`o de ce ai sters`o :O?
2.Nu stii ce e asta a? Nu stiii? Cum nu stii.Auzi ma ca nu stie.Mama dracu` e un... Un ce. Un rahatangry
3. Voi dobitocilor nu stiti nimic, stati si radeti ca prosti si va bronzati dinti la beclaughing.
4.Cand ma uit pe lucrarile voaste nici nu`mi vine sa le corectez.Parca sunt aruncate cu furcile
5.Profu de sport : Tsambrric i`a vino la mine. Ce dracu esti urat ma asalaughing?

Mai multe nu`mi mai aduc amintehappy

| Iull a răspuns:

"Cata placinta ti-a dat mama ta!"
Profu' de bio: Bunicuţul tău se juca cu bunicuţa ta prin grădină... Bunicuţa ta, fiind mai nebunatică, s-a suit într-un copac ţi din neatenţie a căzut fix în prăjina bunicului tău ce stătea întins la soare!
"N-ai avut bani sa-ti iei sirete la fel?"