| CdeMetal a întrebat:

Ce personalitate spune ca aveti testul asta?
Va regasiti in acea personalitate?
https://www.16personalities.com/ro
Eu sunt logician, ma regasesc oarecum.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Logistician asa mi-a iesit si mie, eu sant bagat in industria transportului asa ca mi se da bine laughing transport and logistics

| Raven a răspuns:

Mediator, în aceeași ligă cu JRR Tolkien și William Shakespeare
Se putea și mai rău laughing

| RAY a răspuns:

Polemist

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Imi place

Tipul de personalitate Polemicul este imaginea avocatului diavolului, îndrăgind procesul de dărâmare a argumentelor și credințelor și lăsarea resturilor să fie purtate de vânt în văzul tuturor. Spre deosebire de alte personalități mai hotărâte, Polemicul nu face acest lucru deoarece încearcă să atingă un scop mai profund sau o țintă strategică, ci doar pentru simplul motiv că este distractiv. Nimănui nu-i place mai mult procesul de dezbatere intelectuală decât Polemicilor, deoarece le oferă șansa de a-și exersa agerimea firească, cunoștințele extinse acumulate și capacitatea de a face conexiuni între idei distincte pentru a-și argumenta punctul de vedere.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Logistician si eu. Ma regasesc 100%, cand am ceva de facut, ma izolez si imi iese perfect.
Cand am public sau ajutoare, mai mult ma incurc in ei, si stau sa le aud ideile tampite, le explic ce se intampla acolo... Pierdere de timp.

| Hammurabi a răspuns:

Personalitate : "Logic"
Dacă mă regăsesc?
Habar n-am.

| RainmakerX a răspuns:

Debater ENTP
Cand am facut un test mai demult am fost INTP insa datorita unor factori externi nu mai sunt introvertit.

| ThyDoom a răspuns:

Mediator.
Da, mi se potrivește destul de mult. Având în vedere ce scrie pe acolo.

| hamate a răspuns:

Director, inclin sa-i dau dreptate