| SaveTheNature a întrebat:

Ce planuri ai pe ziua de azi?

15 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
păi,teme,somn,TPU.

| EmaS a răspuns:

Duminica este ziua Domnului. Dimineata si dupa-amiaza merg la biserica.Intre timp am servin masa cu familia, ma odihnesc si scriu pe TPU.

| KevinAnthony a răspuns:

Duminică, sfârşitul unei săptămâni. În comuna mea, astăzi este o zi de primăvară liniştită, posomorâtă din cauza ploii, şi de aceea toate planurile mi-au fost date peste cap. Însă m-am gândit ca astăzi să mă relaxez în casă citind o carte sau privind pe fereastră cum plâng norii.

| Mehh a răspuns:

Teme din pacate..si invatatcrying si putrintel net totusibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma duc la un concert cu andreea balan :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi fac planuri, imi place sa traiesc la maxim

| ThePoet a răspuns:

Stau in casa toata ziua ca am rubeola. tongue

| iKronstadt a răspuns:

Au fost (le-am îndeplinit). Oricum, erau de natură personală, așa că nu ți le puteam împărtășiwinking

| Hombre a răspuns (pentru iKronstadt):

Acuma esti machit si-ti cauti dusmani. rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor

| iKronstadt a răspuns (pentru Hombre):

:)) Iti raspund abia acum. Numa' ce m-am intors din preafericitu' Bucuresti :D
http://www.youtube.com/watch?v=I9qRxMcWDF4

| Husicel a răspuns:

Să-mi învăț pentru teza la românăbig grin

| Larrissa21 a răspuns:

In casa o saptamana intreaga cu rubeola straight face

| seedwow16 a răspuns:

Sa ma joc metin2tim si sa stau la pc, aveam planuri pe afara numai ca ploua crying((