| NeacsuAncuta07 a întrebat:

Ce planuri aveți pentru ziua de Paște?
Ce se poate face în ziua aceasta atât de sărbătoare, în afară de a sta cu familia și de a face poate un grătar la pădure, ce alte activități putem face?

Răspuns Câştigător
| Cavaler001 a răspuns:

Eu nu am niciun plan momentan, dar sigur voi merge pe la parinti, rude. Daca nici de sarbatori nu le vizitam atunci candhappy?
Trebuie sa te gandesti la ce-ti face tie placere sa faci.
Poti da o fuga pe la biserica daca vrei sau poti sta linistita acasa sa nu te deranjeze nimenihappy
Trebuie sa te bucuri de fiecare zi nu doar de Pastewinking
Ai grija de tine si fii optimista.

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Faci ce vrei tu. Nu e obligatoriu sa faci sau sa nu faci ceva anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi la plimbare și la un picnic la iarba verde, prin natură.

| Lupică27 a răspuns:

Friptura, bautura si o pasarica happy