| marylangdon a întrebat:

Ce poate schimba o persoana radical?

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Eu am observat ca strainatatea poate schimba oamenii, mai poate schimba pierderea unei fiinte dragi, cred ca la genul asta te ai referit?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Năravul.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de ce anume vrei sa schimbi. Daca vrei sa faci anumite schimbari, trebuie sa te concentrezi asupra acelei parti din comportament si sa-ti impui anumite reguli, care se v-or transforma in reflex.

| daassh a răspuns:

CU ambitie, vointa, perseverenta, un trio de succes!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde, multe lucruri şi împrejurări.
Moartea unei persoane iubite, îmbolnăvirea cuiva, străinătatea, dragostea, anturajul, idealul/idealurile, persoana pe care o admiră, relaţiile, trauma de orice fel, cuvintele unor persoane, fie ele cunoscute sau necunoscute, o întâmplare majoră, fie aceasta pozitivă sau negativă, etc.
Este vag, dar depinde şi de felul schimbării radicale, dacă e în bine sau în rău.

| TatianaCecilia a răspuns:

Cel mai des intalnit motiv din cauza caruia se schimba oamenii sunt bani..parerea mea!