| guess_who a întrebat:

Ce mi-ar putea schimba viata radical? thinking

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sustin parerea Legiuitoarei: un copil.

| Flav a răspuns:

Premiul cel mare la lotto happy

| inna a răspuns:

O scimbare de mentalitate, de exemplu sa nu stai sa te gandesti ce ar putea sa-ti schimbe viata, mai bine ai actiona, ai face ceva care sa-ti schimbe viata... daca intelegi ce vreau sa spun happy.

| maryana5 a răspuns:

Radete in cap surprise rolling on the floor ...nu stiu de ce dar toata lumea se uita ciudat dupa mine worried

glumeam rolling on the floor oh go on

xoxoooo, mary

mira
| mira a răspuns:

Viata este atat de plina de neprevazut incat este bine sa nu-ti doresti foarte mult ca ea sa ti se schimbe radical.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de ceea ce iti doresti tu cu adevarat, de ceea ce nu ai realizat pana in prezent si poate vei realiza de acum in colo.

pupimik
| pupimik a răspuns:

O ploaie acida maybe... laughing

| fabiola a răspuns:

O dragoste mare!

| Mya a răspuns:

Intemeierea unei proprii familii... faptul de a deveni sotie si mamica este un pas mare si te face sa te simti implinita, folositoare...sigur iti va schimba viata!

| tukhey23 a răspuns:

Poi, daca eram d-zeu iti spuneam.Iti consecinta nu sunt. si nu cred ca exista ceva.Trebuie sa descoperi singura, invata si tu ceva... din viata happy

| simona24 a răspuns:

"Ai grija ce iti doresti, s'ar putea intampla"
...si raspuns concret... Un Copil...iti va schimba si mentalitatea si orizonturile...vei face o rotatie de 180 de grade, in viata ta...

| Ja_Rule a răspuns:

Eu zic ca o excursie de neuitat tongue in ceva tara care iti place tie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un copil.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O schimbare de sex, ar fi foarte radical rolling on the floor