| Alexandra18000000 a întrebat:

Ce pot face dacă nu am luat bacul și am terminat pe profil real?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți cauți un loc de muncă necalificat până la anul și apoi dai bacul iar.

| sierra1 a răspuns:

Te pregătești tare, la anul îl iei!

| Hyperion7 a răspuns:

Deci,abia ai intrat la liceu sau?

| ShaOfHatred a răspuns:

Recomand să te pui bine pe învățat ca să-ți iei bacul cu cea mai mare notă de care ești tu capabil. Și dacă poți și vrei, te poți angaja undeva să mai faci un bănuț. Dar locul de muncă să nu se întrepătrundă cu învățatul. Să îți iei bacul e obiectivul tău principal.
Hai, spor la învățat și îți țin pumnii pentru la anul!