| Blackwoman27 a întrebat:

Ce pot folosi pentru protectie solara? ce produse sunt cele mai bune?

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tocmai am venit de la mare
nivea sun spray: protect and bronze
eu am avut de 50 si a fost super
are protectie buna, se absoarbe repede

https://www.google.ro/......ps?/search

| pietrean a răspuns:

Cele cu factor de protectie cat mai mare, de exemplu 30.Gasesti la farmacie,de la diverse firme,dar iti recomanda pe cele romanesti.
Dar tot paza buna,fereste pielea de arsura soarelui. Daca ai tenul si mai deschis la culoare, ar trebui sa te dai mereu, mai ales cand iesi din apa, sa stai cat mai putin timp la soare, in reprize de 5-10 minute.

| Christinnnee123 a răspuns:

Sunt mai multe produse, dar important este sa stii cum sa le alegi. Pentru protectie solara sunt foarte bune urmatoarele produse:
- Spray - Spray hidratand invizibil SPF30;
- Ulei pentru protectie solara SPF20;
- Lapte de corp pentru protectie solara SPF50.
Pentru mai multe acceseaza acest site: http://www.vichy.ro/Protecție-solară/produse/pc299.aspx
Sunt foarte bune. Sper ca te-am ajutat. Funda?