| jeyooc a întrebat:

Ce pot sa fac sa ma lase pocaitii in pace si sa nu imi aiba treaba si sa nu ma judece pentru ce sunt sau ce fac? Ai mei sunt pocaiti si toti cred ca eu sunt ca si ei sad si eu nu vreau sa fiu asa, doar pentru ca nu am curaj sa le zic ca nu sunt pocait si ca nu vreau sa ma duc la biserica ei cred ca sunt de-al lor (ma refer la niste "prieteni" de la biserica)

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Si ce treaba ai tu cu ce zic ei? Zi clar ca nu esti asa si ca nu vrei sa te duci la biserica, unde e problema?
Nu te tampi si tu ca ei!