| mentholinks a întrebat:

Ce poti face daca esti urat si prost? Adica uratentia nu o poti schimba dar prostia? Poti sa scapi de ea? Prin ce mijloace?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,Fizicul conteaza, doar virginele, copilele de 13, 14 ani spun ca nu conteaza sau ipocritele care nu vor sa fie numite superficiale
2, Esti urat gen esti gras=slabeste, ai fata asimetrica? ce anume determina uratenia aia? asta trebuie aflat, daca ai o fata deformata atunci da esti urat pe viata, forma fetei nu se poate schimba, dar repet trebuie aflat ce anume causeaza uratenia aia
3, prostia se vindeca cu gandire rationala,dar tu nu esti prost esti frustrat,complexat ca nu te plac fetele,e o reactie normala sa fi complexat, cu toti avem interese, frustrari, nimeni nu este perfect, nu trebuie sa fi perfect sa gasesti o fata, sunt fete ca si tine, acelasi nivel ca atractie fizica

| RAY a răspuns:

VibeTrix mi-a dat ignor, dar ei nu i pasa cum arata

| zurick a răspuns:

Nu poti scapa de prostie, dar o poti ascunde. Spre exemplu, atunci cand nu stii ceva, taci decat sa fabulezi aiurea lucruri fara sens.

| Drimmero a răspuns (pentru zurick):

Mai degraba ala e semn de inteligenta sa nu deschizi un subiect pe care nu il cunosti, decat sa te bagi in discutie si sa n-ai habar.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca un om prost nu își da seama și nu considera niciodată ca e prost happy Doar cei inteligenți își fac uneori probleme de genul

| VibeTrix a răspuns:

Daca o persoana e urata si proasta, eu zic ca pentru a scapa de prostie e de a se maturiza, a invata, a deveni "destept", iar ca e frumos sau urat, nu prea conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

La fete conteaza mult frumusetea dar la noi nu conteaza daca mamica te-a **** frumos, daca esti prost.

| VibeTrix a răspuns (pentru DracuIa):

Nu neaparat, pentru oamenii care au ceva la cap, nu conteaza fizicul. Dar pentru cei prosti, clar conteaza

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Deci tie nu isi pasa daca alti te ar numi urata?

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Nu, poti incerca.winking

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Fi serioasa, tie nu isi pasa cum arati

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Imi pasa cum arat, dar daca pentru tine sunt urata, ce conteaza? Conteaza sa ma simt eu frumoasa asa cum sunt

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Da esti urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia nu se schimba, uratenia ta, te faci milionar in euro si iti faci operatii estetice, pacat ca nu exista si pentru prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutborcea a răspuns:

Stai cu alți mai destepți si încearcă să furi din comportamentul lor cine stie poți deveni mai dedtept ca ei succes

| labis a răspuns:

Iti faci cont pe TPU