| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face in situatia in care ai probleme complicate la locul de munca, dar seful tau e prea prost sa inteleaga povestea complicata cu ce se intampla? (jobul care-l ai acolo, fiind unul bun si daca renunti, nu mai poti gasi altul)

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca seful e atat de prost, atunci il joci pe degete, nu te chinui sa-i dezvalui adevarul.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Il joaca pe degete cei care strica treaba mea. Si nu prea am de ales, sa termin treaba mea prin razboiul care nu ma lasa. Trece timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei să spui probleme cu colegii, că alea-s cele mai deranjante. Păi aș simți că mă aflu între ciocan și nicovală. Eu personal mi-aș da demisia, deoarece sănătatea e pe primul loc, nu serviciul, oricât de bun ar fi el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zicand ca nu exista alt post, decat acela. Iar acolo, intervin niste fleacuri de care nu vrei sa iti pese, dar nu iti iese ce vrei din cauza lor.