| aandreea27 a întrebat:

Ce preferati intr-o relatie? Sa iubiti voi mai mult sau sa fiti iubiti/te mai mult?
Ati face "pasul cel mare" stiind ca cel de langa voi va iubeste foarte mult dar nu-i puteti raspunde cu aceeasi intensitate?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E mai comod sa fi iubit decat sa iubesti si sa suferiwinking

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

As prefera sa ne iubim la fel.laughing. si daca nu il iubesc cum ma iubeste el. poate o sa ajung intr-o zi sa il iubesc la fel de mult.asta daca si el ma iubeste.

| Aly07 a răspuns:

Eu a-si prefera ca iubirea sa aiba aceeasi intensitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E valabil si pentru persoanele pragmatice? Ti-am citit intrebarea si parca eram intr-o piesa de Sheacasapeare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge editarea si nu mi l-a luat pe K