| RoxanaCher a întrebat:

Ce preferati sa faceti cand va plictisiti?
a)sa dormiti
b)sa cititi
c)sa va uitati la TV
d)sa va plimbati
Alegeti o varianta si argumenta-ti alegerea! O sa anunt varianta castigatoare! A, si sa scrieti daca vi se par o idee buna concursurile de genul asta! Si va rog frumos vreau raspunsuri numai la intrebare si sa se refere dor la ea! Fara comentarii de genul,, sti sa scrii!",,, cine te crezi?" sau mai stiu eu altceva! daca nu stiti ce sa raspundeti mai bine numai scrieti nimic decat sa jigniti pe cineva!

7 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Prefer sa ma plimb cu prietenii pentru ca astfel mai aflu ultimele noutati, mai schimb o parere cu ei daca am vreo problema, ma fac sa rad si sa ma simt bine.

| Victoria a răspuns:

Depinde de vremea de afara. Daca soarele straluceste, evident ca nu o sa stau in casa ci o sa ies la o plimbare sau la cumparaturi. Daca vremea e mohorata, ori citesc o carte buna ori ma culc.

| M.madallina a răspuns:

Mie nu imi place sa dorm ziua...cred ca aleg variantele b sau c si daca e cald si frumos afara d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place sa le fac pe toate astea dar nu pentru ca m-as plictisi. Nu cunosc starea de plictiseala. Dar asta nu inseamna ca sunt foarte activa. Pur si simplu nu o cunosc. Dar daca tot trebuie sa aleg ceva as spune varianta c cu conditia sa fie un meci de rugby cu Noua Zeelanda sau un episod cu Dr. House. Si promit ca am sa incerc sa ma plictisesc mai des...
Continua cu concursurile, sunt nostime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te complaci in penibilitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ploua, iau somnbig grin. Daca nu, as prefera sa citesclove struck, daca am o carte faina`faina, care`mi place! love struck

| kaniball66 a răspuns:

A)sa dorm