| anonim_4396 a întrebat:

Ce probleme psihice au ăștia de ii vin sa sara la bătaie la un necunoscut ca lor li se par ca e într-un fel? Ce ar merita ăștia care se iau aiurea de oameni? Schizofrenie, antisociali, ce au de nu mai bătaie au în cap? Asa vor sa se dea în stamba când sunt cu o fata pe stada, sa arate ei ce smardoi sunt și când își iau bătaie vin cu alții sau cu politia! Ce i-ati face unuia care se leagă aiurea de voi pe strada? Se rasteste la voi? De ce sunt atâția nebuni în România neinternati la Psihiatrie? De ce se dau atâția mari, si când își iau bătaie vin cu 10? Ce "bombardieri " sunt ăștia? Ce arme îmi da legea sa folosesc în astfel de cazuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teribilism, se află sub efectul anumitor substanțe sau sunt sociopați.

25 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu e nici o boala, e rautate de nu se poate.
Daca de mine se ia cineva pe strada doar verbal, il ignor, daca se ia fizic, scot repede spray si ii dau in ochi si apoi chem politia.
Si in general nu mai vine cu 10 ca nu mai ma gaseste, ca nu stii pe strada cine e ala si unde sta daca nu il stii pe ala.

Iti da voie legea sa folosesti spray si electrizor.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Eu zic ca e prostie cronica, asa sunt cocalarii în general, dar nu e exclus nici sa fie bolnav mintal

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Au fost prea mult lăsați în pace, ce mi-aș dori o DICTATURĂ MILITARĂ să fie judecați și împușcați

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Și eu mi-as dori la fel, plina tara de cocalari și "bombardieri"

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Cum poti sa îl/ii ignori dacă se iau verbal de tine aiurea fără sa te cunoască?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Cam ușor te-au Banat ăștia...
Pai da, de fata cu iubitele, prietenele lor, dar uita ce urmări pot avea acele acțiuni, nu sunt prea conștienți

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, si prostie si rautate si undeva o tulb de personalitate, chiar daca tulb de personalitate nu-s boli oficial, eu tot boala consider pentru ca e o defectiune, si dupa mine orice defectiune e boala.

Prostie nu am zis pentru ca multi oameni ultrainteligenti si cu educatie sunt extrem de rai, vezi aia de fac razboaie pentru dominare fara sa ii int de oameni ca mor, si altii.
Dar la unii e si prostie.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis doar daca se ia verbal si atat, mergi mai departe si gata, daca se ia fizic, e altceva.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Dar să înjuri femei pe motiv că au tras de ușa concomitent cu tine, când puteai alege șă-ți menții calmul și diplomația, nu e tot răutate?
Tu ce zici?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cine a zis ca-s sfant, am si eu rautatea mea.
O recunosc public.
Nu am vrut sa aleg sa mentin calmul, daca nu erau camere, o si pocneam, avea o aroganta si un jigodism in ea, ca cerea bataie.
Asta e, nu suport jigodiile.
Nu eu am inceput, ci ea.

Daca era portar, daca avea statut oficial de paznic da, avea dreptul, dar nu asa.
Bine ca n-a fost prietenu meu, ca ala o si pocnea chiar daca lua amenda de la politie, ca ala e alfa si are o agresivitate mult mai mare ca mine.
In clasa 7-a i-a dat uneia cu piciorul in gura de i-a spart mai toata dantura!
Facea misto de el aiurea, se uita de sus, si-a meritat-o.
Nu cunosti cum e lumea! Crezi ca toti trebuie sa fie sfinti.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Scenariu ipotetic. Să fi fost prietenul tău cu tine, să o fi pocnit dar ea să știe arte marțiale și să vă fi"leșinat" pe amândoi în scară, mai ales pe amicul tău Alpha. laughing Să vezi ce cuminte stătea el după.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate! Sincer i-am zis si eu asta prietenului "daca te bate aia de te rupe?".
Dar greseala la toti pe care eu nu o fac, este sa-si subestimeze parteneru.l.

Eu zic "ma poate bate", zic la general.
Daca...ai sa auzi la aia care vor sa bata si femei si barbati mereu zic "ete fraiera/fraierul ala, il fac praf".
Nici unu/una nu zice ca ar putea fi batut.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Detest în mod general persoanele care vor să-și arate forța în fața unuia mai fragil.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha, si de unde stii ca aia era mai slaba? Ca pe mine ma batea de ma rupea aia.
Pe prietenul meu nu stiu.

| Lukasssz a răspuns:

Nu e nici o boala, e doar prostie.

| zilog a răspuns:

Dacă ar fi fost într-o țară mai interesantă ei ar fi forst luați la anchete la poliție prima dată ar fi fost ajutați șă se reabiliteze.
Apoi a doua oară dacă ar mai fi făcut acte din astea anti sociale
acolo la secție ar fi primit mâncare otrăvită care le-ar fi topit ficactul dar nu atunci pe loc ci in decurs de 5 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă o persoană cu problemele psihice se ia de tine pe stradă sună la poliție să vină să i-a leguma după capul tău și s-o ducă acolo unde îi este locul, la un spital de psihiatrie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu dacă sunt toți cu probleme psihice,sunt rai asa cum spune și mosotti,asa e gena lor,sau cine știe de ce sunt asa,cert este ca la noi e plin de specimene de genu' acesta, și au și noroc la gagici din ce am văzut foarte multe fete subt atrase de genul asta, de cocalari.
Da, acolo ar trebui mulți sa ajungă la nebuni, dar în România e mai greu când unii au nepotisme, relații peste tot.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai tu ce ai cu legumele laughing

| MrAM a răspuns:

Sufera de importanta si nebagare de seama. In categoria asta pentru mine personal as adauga unele persoane narcisiste, inculte/crescute intr-un mediu defavorizat, persoanele abuzate in diverse feluri care la randul lor dezvolta un mecanism de aparare in acest sens. Si unii adolescenti care vor sa se remarce in grupurile lor sociale prin diverse chestii.

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Foarte bun răspunsulbig grin

| Ella66 a răspuns:

Sunt retardati doar stai chill

| PRaPRa a răspuns:

Se numeste frustrare.
Sunt irelevanti, narcisisti sau o au mica.

| anonim_4396 explică (pentru PRaPRa):

rolling on the floor