| comansorin a întrebat:

Ce profesori nu va plac adica cei de romana de mate de sport de religie de fizica de chimie de geografie de franceza de engleza care nu va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Profesoara de Limba Română, cea de Biologie şi cea de Chimie.Cea de Limba Română e o persoană foarte plictisitoare şi uneori devine enervantă, cea de Biologie e severă, dar nu asta e problema, are unele ieşiri ciudate, nu am nimic personal cu ea, cu mine se comportă excelent, dar pur şi simplu nu'mi place, iar cea de Chimie are un stil de a preda alert şi repezit, corectează lucrări foarte prost şi are pretenţia să reţinem tot, tot ce se spune în clasă şi apoi să mai ştim şi la lucrare.
Sayonara!

2 răspunsuri:
| Bianca3108 a răspuns:

De cel de geografie si de cea de educatie fizica. Am mai multe motive tongue

| ÐÿÅ a răspuns:

Sincer... nu'mi place cel de geografie si cea de franceza sad straight face