| ponturi a întrebat:

Ce retea de socializare folosesti cel mai mult? YouTube, Instagram, Tiktok, Twitter, Facebook, Pinterest, Quora, Reddit, TPU?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Instagram deloc, e ceva narcist, Youtube ascult doar prin el muzica, tik tok nu chiar asa multe ca nu-mi merge pe telefonul asta, al meu s10 a fost furat pe ala stăteam mult, twitter doar sa vad vedetele de pe only, rar, Facebook doar afaceri, TPU cel mai mult, whatsapp pentru lucru, vezi si de telegram grupuri românești erotice

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din păcate, Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube și WhatsApp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube.
Pinterest pentru wallpapere.

| ILoveBlackCats a răspuns:

TPU si Youtube

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

YouTube

| MariaXDD a răspuns:

Youtube (cel mai mult), Facebook (cand sunt in pauze la facultate, in locuri in care stai si astepti ceva, asa "ca sa omor timpul"), Pinterest, Reddit (zilnic cand primesc notificari de la subreddituri in care sunt), foaaarte rar TikTok.

| DIVXONLINERO a răspuns:

Twitter si reddit iar in ultimul timp de cand au lansat hixi space inc site-ul hixi.ro la ei