| keepa a întrebat:

Ce s-a intamplat cu bateria mea de la laptop? in ultimul timp nu am mai folosit-o pentru ca am auzit ca se strica daca se incarca in timp ce laptopul e deschis si acum cand am pus-o se descarca imediat si imi arata urmatorul mesaj: "consider replacing your battery.there is a problem with your battery, so your computer might shut down suddenly ". mai e ceva de facut? adica nu imi explic de ce s-a stricat daca nu am mai folosit-o. fundita :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluctuatiile de energie iti pot strica bateria.De asemenea nefolosirea ei ti-o pot strica.Lafel si daca o lasi la incarcat prea mult.Depinde