| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu Hammurabi? Ştie cineva ceva? Nu l-am mai văzut de mult pe aici.Îmi era tare simpatic.sad

62 răspunsuri:
| Emazio a răspuns (pentru anonim_4396):

Plato vorbea numai cacaturi, cum de ceva timp si RAY a inceput sa faca. Cred ca a luat ban, ca si eu i-am cautat contul sa ma mai amuz si nu mai apare.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Nu degeaba e vorba aia'fa ce zice popa, nu ce face popa'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plato nu e doar popa, e un espressor de cafea pentru feminism. E in service. Trebuie curățate niște filtre. Altfel nu mai pune nimeni botul, ah, pardon, nu mai bea nicio fetiță posesivă și sclifosită din cafeaua lui plina de zahar si minciuni de romantic pocăit. E printre cei mai toxici indivizi de pe site. Unul care se consideră mascul model în bolnăvia lui. De fapt reprezintă cancer pentru rasa masculilor.

| sofisis a răspuns (pentru Mosotti):

Pai abia ce am anuntat. Urmeaza o pauza de vreo 2-3 ani happy

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Aaaoleu, de ce draga?! Ce naiba faci de pleci iar?

| ChiftelutaCrocanta2 a răspuns (pentru anonim_4396):

I s-a confiscat contul

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Eram sigură că tu ești frustrata care m-a raportat și știu că o să zici că ești băiat, dar nu cred că un băiat poate fi atât de dramatic laughing
Ar trebui să bei niște ciocolată caldă și să te relaxezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred că ești sarcastic laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu l are nici Ray și pentru cine mai vrea sa intre acolo, chat ul ala e între câțiva prieteni, nu pentru curioșii de mai sus, ca tot încearcă mai mulți sa facă rost de el de ceva timp sa vadă dacă ii bârfim când ne doare la basca de ei
Era și hammurabi pe el, dar din vara nu a mai intrat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Am primit mai de mult niște screenshots cu bârfele voastre laughing,, vă doare la bască'' de nu mai puteți

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne am asigurat ca nu mai sunt intruși acum, deci bârfele sunt safe

| Endoryus a răspuns (pentru whatevernvm):

Pana apar alte poze de la noliferi sub acoperire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Habar n-am care, câte şi ale cui sunt chatturile. Ştiu că Ray are unul pe care poate intra toată lumea, de restul nu ştiu.Nici pe ăla n-am intrat vreodată.
Oricum, dacă vreţi să nu intre nimeni, nu trimiteţi invitaţii altora.Simplu.

| sofisis a răspuns (pentru Mosotti):

Nasc happy

| whatevernvm a răspuns (pentru Endoryus):

Care au poze, dar tot vor sa intre cu orice preț

| whatevernvm a răspuns (pentru sofisis):

Felicitări și să ți trăiască! ❤️

| sofisis a răspuns (pentru whatevernvm):

Mersi red happy
Sper sa va mai gasesc aici si prin 2021 big grin

| Endoryus a răspuns (pentru whatevernvm):

Se plictisesc, ce vrei si tu acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Să ceri un link înseamnă,, să intri cu orice preț''? laughing Ai învățat recent limba română?

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ați avut mai multe tentative, deci va cam roade

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Mai ușor cu aerele că nici nu știam că sunteți așa râvniți laughing
Voiam doar să văd ce șomeri mai sunt pe acolo

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Aaa, f bine! Sarcina usoara sa ai, dar si asa de ce sa nu mai intri? Ca, copilu mai si doarme, mai ai si viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce figuri pe ea zici că face parte dintr-o oază de intelectuali nu un grup de plictisiți fără viață laughing

| Yuoia a răspuns:

Ultima logare: 13 Iul 2019.

| Mosotti a răspuns (pentru Nemessys):

Poate o fi fost suspendat pentru reviziuire gandire si comportament, haha. Dar ar trebui sa fie la suspendati in lista, insa la cati sunt, dracu stie pe unde-i daca e, dar si aia cica au dreptul sa posteze, pai daca esti suspendat, de ce sa mai poti posta?! Ca si daca are drept sa zica cinci mesaje pe zi, daca un om spune tampenii, insulte si altele, sunt de ajuns cele 5 mesaje. Daca i s-a sters contul, revenea cu altul dar nu stim cine e.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, doar si-a schimbat nickname-ul de pe forum.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil si-a schimbat numele de utilizator si inca este pe aici, printre noi.
Userul "Hammurabi" nu mai exista pe forum, ceea ce cofirma schimbarea nickname-ului de user.
Daca era plecat, postarile lui, erau inca vizibile pe forum.

| anonimg a răspuns (pentru mgtow):

Ai amintit bine pe acestia. Mai este si NOname, si multi altii.
Eu cred ca mai devreme sau mai tarziu vor intra iarasi pe site, pentru ca nu sunt dintre aceia care au intrat o singura data, ci au investit ceva timp aici din viata lor.

| mgtow a răspuns (pentru anonimg):

Sant 2 variante, au murit - au uitat sa inchida contul cand au renuntat la TPU. Cineva activ care nu mai intra de luni bune sau ani la rand a patit ceva, doar nu lasa de izbeliste TPU, TPU e adictiv ca un drog pentru cei care ajutam personalul la greu

| anonimg a răspuns (pentru mgtow):

N-au murit. happy
Cateodata avem nevoie de o pauza, de o deconectare de la acest "drog". Si eu am fost mai putin activ in ultimele luni.
Pentru ca daca nu ne deconectam atunci cand organismul psihic sau fizic ne-o cere, atunci facem mai mult rau decat bine.
Posibil ca si un nou job sa nu mai permita timp unora sa mai fie activi pe site.
Eu urez le urez tuturor sanatate oriunde ar fi, si un bun venit atunci cand se vor reintoarce.