| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu Hammurabi? Ştie cineva ceva? Nu l-am mai văzut de mult pe aici.Îmi era tare simpatic.sad

62 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si acum nu iti mai e? Ca nu a murit. Probabil are si omul de... invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu asta am vrut să zic.

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai apare in Comunitatea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ca nu asta ai vrut sa zici... era doar o gluma sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt prea bătrână şi nu mă mai prind. sad
Mă bucur că era o glumă. happy

| SilentRain a răspuns:

Nu stiu, dar si mi-e dor de el crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeam ca s-a reincarnat in Mosotti. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

A disparut de jumatate de an... poate s-a insurat, ca doar are 30 de ani :)

Ultima logare a fost in 13 Iul 2019:
https://www.tpu.ro/utilizator/aavxbq/raspunsuri/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu care eram cu 3 ani mai mare ma gandeam ca nu le am cu glumele :/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi se pare că seamănă deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Este şi asta o variantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu mă prind întotdeauna, mai ales la 8 dimineaţa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da. Amandoi au o gandire feminista, drept dovada ultima lui intrebare pusa pe site.
Asta nu inseamna ca pretind ca e tot el. Era o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mă întreb ce s-a întâmplat cu Plato sad

| Sofer a răspuns:

Lasa-i mesaj dulceato.

| sofisis a răspuns:

Era in calatorii in vara. O fi cunoscut vreo mandra si se concentreaza pe asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar,nici pe el nu l-am mai văzut de vreo 2 luni pe aici.

P.S: Văd că ţi-ai luat avertisment.Mi s-a părut mie ciudat să mă trezesc azi dimineaţă şi să nu văd nicio notificare de la tine.Acum vreo 2 zile, aveam vreo 15 notificări numai de la întrebările tale, toate puse într-o noapte. rolling on the floor

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Plato e pe discord la agatat de fete. Nu ii plangeti de mila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Endoryus):

Mă gândeam eu, mai ales că am auzit tot felul de poveşti cu discordul ăla.Totuşi,nu-i plângeam de milă. happy

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Pai cum agata Plato? Iubirea eterica si absoluta nu e cumva in antiteza cu ideea de agatat pe net?
Intreb si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau și eu discord-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu-l am.N-am intrat niciodată acolo. Întreabă-l pe Ray, poate ştie el. big grin

| mgtow a răspuns:

Unii mor, altii se satura. Daca cineva vechi din TPU dispare de aici a patit ceva sau a murit altfel nu are cum sa nu intre aici

| sofisis a răspuns (pentru mgtow):

Ba uite ca au. Eu am avut pauza de vreo 2 ani si mai urmeaza una.winking

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee, pai nici nu ai cum sa te prinzi, ca doar nu esti lapte naiba.

| Mosotti a răspuns:

O avea si omu treburi, insuratoare, altele, depinde ce varsta avea, daca avea 85, o fi murit, altfel nu are cum. Oricum eu cand parasesc un forum, sau lipsesc mai mult, anunt sa stie omul ce e la o adica. Ar fi trebuit sa spuna "oameni buni, voi lipsi un timp, sau plec de tot pentru ca.". Insa oricum eu nu il stiu, am venit pe 13 sept 2019.

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Sa anunti si tu daca vrei, sa nu credem ce s-a intamplat ceva sau altele.

| mgtow a răspuns (pentru sofisis):

Greece a disparut, Nelul a disparut, bacemi la fel... unii se satura si altii se duc pe apa sambetei mai mult ca sigur

| Nemessys a răspuns (pentru mgtow):

La ce specimene apare in fiecare zi pe site-ul asta, ii cred si eu ca ii cam li se cam ia cheful. Atunci cand tu intri pe site-ul asta sa ajuti si sa mai dai cate un sfat si vezi un de ala,, buna, oare cum sa-mi fac @#*& mai mare?" ti se duce tot cheful. Mai ales cand intri la intrebari populare, te gandesti,, wow, subiecte noi si interesante de dezbatut" cand de fapt,, buna, is un prost si nu am ce face cu viata mea, asa ca scriu o intrebare stupida aici ca deh, voi ce faceti?" Rar mai vezi ceva interesant la intrebari populare si pe site in general. happy

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci report-urile mele au functionat big grin. Adminule, daca vezi asta, sa-ti dea dumnezeu sanatate ^_^.