| IhNomUhNitPARIS a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu userul corbulalbrosu? El întra zilnic pe TPU și știu ca era în vârstă. O pățit ceva? Vad ca nu mai e activ pe TPU.

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Astia buni si folositori se lasa dar nebunu' Raizing nu dispare deloc laughing laughing

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Probabil e in concediu.

| IhNomUhNitPARIS explică (pentru CIaudiu):

Probabil. Sa speram ca e ok.
Eu dacă as fi în concediu tot as întra pe TPU, nu m-am uitat când o fost ultima oara logat.happy
Mai era și onur, tipul cu sawurma cu usturoi și pepsi rece, cred ca o renunțat la TPU.
Poate unii pot trai și fără TPU big grin

| CIaudiu a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Astia buni si folositori se lasa dar nebunu' Raizing nu dispare deloc laughing laughing