| pwp a întrebat:

Buna!
eu am contul din primavara trecuta, deci nu stiu ce s-a intamplat pe TPU inainte!
se voteaza userul anului? daca da, cand?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Userul anului se stabileste in urma punctajului obtinut, pentru activitatea desfasurata de user, in timpul anului ce a trecut.
Nu se face nominalizarea in urma votarii celorlalti useri din TPU.
Aceasta stabilire se face asa dupa cum ai inteles, dupa data de 31. 12. 2010.
Daca te vei uita pe clasificarea locurilor pana la 1oo, vei vedea care are sansa sa devina userulul anului, normal ca Brigaela care este pe primul loc.
Multa sanatate si o seara cat mai agreabila.

1 răspuns:
| ForeverForYou a răspuns:

Nsh ca nici eu nu am primit cand se voteaza daca afli trim si mie ca vreau sa stiu