| superdemi a întrebat:

Ce s-ar intampla daca nu ar mai exista demi lovato si selena gomez pentru voi? funda.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Daca nu ar mai exista demi miar parea putin rau deoarece este o cantareata destul de buna si canta si furmos.
2. Daca ar disparea selena nu m-ar interesa deoarece oricum nu imi place muzica ei si nu ma intereseaza de ea!
O zi buna!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu ascult muzica lor, deci nu ar fi o nenorocire daca nu ar mai exista muzica lor.
O frumoasa zi sa aihappy

| irina41099 a răspuns:

Mie una mi-ar fi indiferent, mna.
Dar dupa avatar si dupa intrebare banuiesc ca pentru tine sunt foarte importante. Nu inceta sa le iubesti daca-ti plac asa mult. Nu conteaza parerea noastra.

| RawGrey a răspuns:

... mi-ar fi egal cu 0 big grin sincer sa fiu. de ce sa stau sa te mint pe tine pe aici ca sa iau o funda.

| Mădă0611 a răspuns:

Tot acolo sunt, cu sau fara ele laughing Daca n-as intra pe TPU sa dau peste astfel de intrebari, as uita ca exista.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Ce s-ar intampal? Nu s-ar intampal nimic. Pentru mine nici nu exista in momentul acesta. Cine sunt ele ca sa imi pese mie de ele? Lor nu le pasa de mine mie de ce mi-ar pasa? laughing Pentru faptul ca sunt actrite si ca Selena canta? Pana la urma si ele sunt oameni.winking
Pa, pa!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Nu s-ar intampla nimic.Nici o pierdere pentru mine. laughing Dar daca tie iti plac, nu asculta parerile altora. Ceea ce crezi tu conteaza mai mult.