| globalitserv a întrebat:

Ce sa aleg? Dj sau Formatie pentru nunta. Un DJ e ieftin ca aici www.lightsandsounds.ro dar oare are acelasi efect ca o formatie?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De regula se merge cu ambele.
E nevoie si de muzica "de umplutura", mai pui ceva putin mai modern, aici e nevoie de DJ.
Insa nunta adevarata e cu muzica live.
Deci parerea mea e ca iti trebuie ambele, si DJ si formatie.

| PervertJesus a răspuns:

Pai, depinde, cu un DJ niciodata nu poti sa mergi prost. Dar cu o formatie poate sa falseze, sau pur si simplu sa nu-i iasa piesa. Dar totusi, daca este o formatie buna, nunta va fi mult mai interesanta.

| JustIrinel a răspuns:

Poti gasi sfaturi utile pe https://www.djmigro.ro :)