| xGwenX a întrebat:

Ce sa aleg? filo bilingv sau mate info bilingv?

6 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

MAte info bilingv:d

| xGwenX explică (pentru ComatoseWine):

Un motiv va rog si ce as putea deveni dupa acest profil? la ce day teze, bac?

| Heys a răspuns:

Mate info bilingv

| BlackRose95 a răspuns:

Mai bine alegi siinte-sociale pentru ca e cel mai simplu profil (liceu teoretic). Nu te stresa cu mate-info-unde e cam greu sau filologie- unde dai teza la latina.

| xGwenX explică (pentru BlackRose95):

In nicun caz. vreau sa merg la bilingva.doar ca nu stiu ce sa aleg.mentionez ca sunt buna la amandoua!

| BlackRose95 a răspuns (pentru xGwenX):

Atunci du-te la mate-info. Acolo sunt stiinte exacte nu ai cum sa te incurci la bac. Daca stii formulele e totul ok, pe cand la filologie trebuie sa inveti mereu.