| Kary_5797 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de frica de avion? trebuie sa merg in vacanta cu avionu da mi-e foarte frica. n-am mai fost niciodata sad

6 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Pai cand te duci in avion..Scoate o carte si citeste sau joaca-te pe telefon sau vorbeste cu parintii..Asa nu te vei mai gandi ca esti la 1000 de m in aer.happyBafta!

| alexandra2859 a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Cum poate sa se joace pe telefon daca cand te urci in avion iti spun aia sa inchizi telefonul?

| CrysaCrysy a răspuns (pentru alexandra2859):

A da..Poi..cred ca ar merge chestia cu cartea sau cu parintii.

| alexandra2859 a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Da cred ca trebuie sa citeasca o carte eu asta as facebig grinhappy

| Nucreeed a răspuns:

Sa mor daca inteleg fobiile astea... poate aud ca nu te'ai dus in vacanta din cauza asta ca sa mor de ras straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are de ce sa ti fie frica. Mai cobori asa deodata cand da de un gol de aer dar e misto dupa ce te obisnuiestilaughing.