| Absent a întrebat:

Va este frica sa mergeti cu avionu? Ce faceti in avion sa nu va plictisiti? Multumesc de raspuns si scuze de cateogire, dau FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| NobodyUnderstandMe a răspuns:

Hey happy
eu am mers cu avionul,si este chiar super:X

adica pana am decolat am avut o senzatie ciudata, mai ales cand a crescut viteza, dar dupa e minunat:X adica nu simti nimic ...privelistea e unica si iti poti ocupa timpul facand fotografii peisajului si, dc nu.chiar si tie.

Plus ca ti se dau reviste foarte interesante pe care le recitesti over and over again, iar stewardesele[nu stiu daca e scris corect] te intreaba mereu daac doresti ceva sau nu.

In avion mereu gasesti ceva interesant de facut:X Ideea e sa iti placa sa zbori:X

8 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai bunica mea care nu a fost in viata ei nici in alt oras a fost cu avionul acum 2 saptamani (are 76 de ani). Deci... are you at least as good as my grandmother? big grin

| anca13 a răspuns:

Eu am fost cu avionul de cateva ori.Mi-a fost frica la inceput, apoi m-am obisnuit.Ai mereu urechile infundate din cauza presiunii.Depinde ce distanta parcurgi, eu faceam cam 1h25min in care dormeam laughing (era zbor de dimineata)

| lola a răspuns:

Nu imi este frica.Ascult muzica sau dorm ca sa nu ma plictisesc.Imi este frica cateodata ca ma dor urechile extrem de tare la aterizare chiar daca mestec guma, casc...ca si cum mi ar baga cineva cate o teava prin fiecare urechelaughing

| Anileda a răspuns:

La inceput sincera sa fiu eram moarta de frica. Ziceam tot timpul ca se prabuseste avionul cu mine si pic in Atalntic, dar dupa m-am obisnuit si este chiar foarte tare.
De obicei ascult muzica sau imi iau o revista, rar mai dorm.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Hei absent...nu iti mai face griji nu are ce sa ti se intample sa stii ca nu toate avioanele iau foc sau cad asa cu ai auzit tu :-J deci nu iti face grijii. eventual iti iei mp3 daca ai sau o caret sau reviste dar oricum daca mergi la mult de 5 ore ai televizor acolo si te poti uitat la cate filme vrei tu si poti sa asculti muzica non-stopwinking si un sfat cand decloezi si aterizezi mesteca niste guma sau sa ti gura un pic deschisa ca sa nu te doare urechile

bafta fundita puppy dog eyes?

| NevastuicAaA a răspuns:

Plictiseala in avion nu prea exista! Nu ai de ce sa iti fie frica.Doar la aterizare nu ai sa iti mai doresti sa zbori vreodata, dar dupa aia iti trece laughing.

| kidduu a răspuns:

Nu ai dc sa-ti fie frica.mie chiar imi place.ma uit la film.citesc.mi se pare mult mai sigur sa mergi cu avionul decat cu masina:X.

| mari_1869 a răspuns:

Sa mesteci guma ca sa nu iti tauie urechile.Eu merg cu avionul de 2 ori pe an si nu am patit nimic pana acumlaughing