| Miss_9926 a întrebat:

Ce sa fac? Nu por scapa de stresul asta nebun.Ma cuprinde si nu inteleg de ce.De asta si am facut acest cont simt ca trebuie sa vorbesc cu cineva.(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca sa te imprietenesti cu cineva de pe site si, pentru inceput, fa ceva ce te relaxeaza.Citeste o carte buna,fa o baie cu saruri si spuma. Poti scapa de stres. Daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva, atunci fa-ti un prieten aici, pe TPU sau prin oras.Pa.