| Assunta_Lupsa_1993 a întrebat:

De cateva zile tot ma scapa la baie de multe ori si adica ceva gen dupa ce mi-am facut nevoile tot simt ca ma mai scapa asa ma enerveaza, simt ca si cum nu ma golesc cum trebuie
a patit cineva la fel? daca da ce ai facut in legatura cu asta
Ps:

Răspuns Câştigător
| Crisan_Emanuela_D_1994 a răspuns:

Hei. Si eu am patit exact acelasi lucru. Stiu ca e foarte enervant, dar odata in viata cred ca toata lumea a patit asta.
Din cate stiu, ori ai răcit ori ai infectie urinara, din cauza asta tot simti nevoia de a merge la toaletă. Incearca sa Îți ții picioarele in apă fierbinte, sau sa mergi la farmacie si sa ceri ceva in legatura cu asta. Nu te teme, iti va trece. Multa sanatate!

| Assunta_Lupsa_1993 explică (pentru Crisan_Emanuela_D_1994):

Multumesc multtttt, oai eram asa de speriata

| Crisan_Emanuela_D_1994 a răspuns (pentru Assunta_Lupsa_1993):

Nu trebuie sa te sperii, trebuie doar sa ai rabdare sa iti treaca, chiar daca e un lucru enervant

3 răspunsuri:
| ngina a răspuns:

Mda și la mine de multe ori tot se întâmpla așa ceva dar mi-a trecut