| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa imi controlez invidia si gelozia? Uneori le simt incontrolabile si nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| Cherry_8975 a răspuns:

Hmm... e cam complicat. Incearca sa te gandesti ca daca e sa iti greseasca, o va face oricum, asa ca gelozia nu face nimic altceva decat sa te macine pe tine. In legatura cu invidia e alta poveste. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine, sa fii sigura pe fortele proprii.

1 răspuns:
| anabellafeonix a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu un prieten foarte bun sau sa iti ocupi timpul cu ceva ca sa uiti de aceste sentimente!