| NiceBaby a întrebat:

am o prietena si imi pare ca ma foloseste sau isi bate joc de mine.nu simt ca e prietena mea.cum sa o controlez? adica nu stiu cum sa va lamuresc.ca o capcana.sai controlez prietenia.

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Acea fata nu iti e prietena. Daca te foloseste, te considera un obiect de care se poate descotorosi oricand.Eu iti sugerez sa renunti la "prietenia" ei, pentru ca nu iti va aduce nimic bun.Nu poti sa controlezi o prietenie.

1 răspuns:
| NiceBaby explică:

O ce dreptate ai mai avut @Fireflie.Nu m-am descotorosit eu de ea si a facut-o ea in locul meu,si totul atit de rapid incit am crezut ca am nevoie de un psiholog, caci imi placea mult sa comunic cu ea, sau poate am fost eu de vina ca ma indoiam in prietenia ei si mereu ne certam din cauza asta. sad