| mariaardelean a întrebat:

Ce sa fac, sa merg la liceul de arta(arte plastice)? in ce costa acest liceu? si dupa ce il termin o sa am vreun avantaj? va rog sa imi ziceti ce ar mai trebui s stiu despre acest profil.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Depinde de liceu. La liceul de la mine din oras, ai de ales intre muzica si desen. Singura diferenta cred ca e faci multe ore de muzica/desen. Cred ca programa e la cam la fel.

| emin3mcosmin a răspuns:

Poi...in primul rand liceul d arta plastica te .in vata sa pictezi...sa iti dezvolti creativitatea...si mai ales ...se castiga bine in pictura daca gasesti cv bun...nu ca pictori care le vand in piata. .in fine...trebuie sa iti placa ceea ce faci...si mai departe.cauti o facultate buna...afaceri cv.sau in domeniul informatici...astea se cauta...doar daca scapam de crizatongue