| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa le zic la colegii mei sa nu ma mai jigneasca? crying Nu exista zi in care sa nu ma jigneasca! Cateodata,cand ma jignesc,am tentative de sinucidere. straight face Ce sa le zic sa nu ma mai jigneasca? sad

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu asa. Daca ei sunt dobitoci, poti sa le zici tu orice ca ei tot dobitoci vor ramane. Dar mai bine decat sa le zici lor ceva, zi-le parintilor tai; si vezi ce-ti vor spune. Nu subestima sfatul parintilor. Iar despre suicid, nici vorba. Asta nu trebuie facut niciodata, si cu atat mai putin pentru niste dobitoci.

| CrissuCristina a răspuns:

Daca ai tentative de sinucidere inseamna ca esti psihopata,daca te jignesc nu ii baga in seama,oricum cred ca te jignesc cu un motiv,poate esti urata, grasa, etc.

| Joey95 a răspuns:

Nu le dai atentie, la un moment dat o sa se plictiseasca si o sa te lase in pace happy