| MissDelevingne a întrebat:

Ce sa pun pe masa de ziua mea? Nu pulpe cu pui, ceva mai special de zi de nastere!
O idee ingenioasa si o mancare gustoasa!
Puteti sa-mi puneti si linkuri.
Cele mai bune idei si linkuri castiga si adu funda!

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

laughinglaughing) auz` acolo ce idee "farfuri, pahare, linguri, furculite, cutite " smug ce mancare omulee`, ce mancare :X

| FanMJJ a răspuns:

Ceva simplu, niste prajituri de la cofetarie, pizza, cola de preferat light, farfuri, pahare, linguri, furculite, cutitewinking

| MissDelevingne explică:

Am vrut as spun ca dau funda nu adu funda...

| alexa6808 a răspuns:

Aperitive spun eu dupa care... te mai gandesti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui "quatro fromagio", bulete cu telemea, crochete de pui cu cascaval, cordon bleu, portofele cu legume, aripioare de pui...sau daca este o petrecere mai "Romaneasca" niste mititei preparati din carne de pui(reteta speciala).
Le gasesti la http://www.mancare-acasa.ro/!