| Pichakchiu a întrebat:

Ce să răspunzi la întrebarea,, Ce faci, frumoasa mea?" happy Atata timp cat nu te cunoaste? Intreb pentru Maria

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Acum cred că depinde și de băiatul care îți va spune acestea.De felul cum o face.Totuși dacă tu ești conștientă de calitățile tale și de faptul că nu există fată urâtă, fiecare din voi este pe placul cuiva. Băiatul doar prin faptul că îți spune că ești frumoasă nu este suficient trebuie să îți dovedească că nu o spune doar așa cum posibil le spune și altora și că tu pentru el nu ești precum un exponat într-o vitrină și va dori să îți cunoască "comoara" ta interioară, adică sufletul căci el dă frumusețea trupului.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

S-ar putea să nu răspund.

| Ofiintă a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Exact! happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Ofiintă):

Acum cred că depinde și de băiatul care îți va spune acestea.De felul cum o face.Totuși dacă tu ești conștientă de calitățile tale și de faptul că nu există fată urâtă, fiecare din voi este pe placul cuiva. Băiatul doar prin faptul că îți spune că ești frumoasă nu este suficient trebuie să îți dovedească că nu o spune doar așa cum posibil le spune și altora și că tu pentru el nu ești precum un exponat într-o vitrină și va dori să îți cunoască "comoara" ta interioară, adică sufletul căci el dă frumusețea trupului.

| SilentRain a răspuns:

Ii dau block direct
Hai sa zicem că mă prind in una din zile in care am chef de caterinca și îl iau la mișto

| OldSoul a răspuns:

Spune-i lu Maria sa-i dea seen.

| oglindasultanului a răspuns:

La asemenea mod de a fi bagat in seama, mai intai decizi daca il accepti. Dar omul o sa devina strain mai tarziu, dupa ce te va cunoaste, la inceput joaca fake.

| Invictusman a răspuns:

Bine, tu?
Sau dacă vrea sa răspundă într-un stil mai mafiot : "eu nu fac, eu i-au totul de-a gata". happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi răspunzi cu un block.
Iar te mănâncă scorburica, fetiţo?