| RappK a întrebat:

Ce sa va intampla in 2012rolling on the floorotrivit mayasilor, anul 2012 nu va fi sfarsitul lumii, ci momentul cand adevarul ne va fi revelat. Toate aceste schimbari dramatice vor avea efecte serioase si asupra ADN-ului uman, care va fi suferit o reprogramare si va fi imbunatatit, avand 12 spirale in loc de doua. Oamenii vor depasi tehnologia, asa cum e cunoscuta azi si va avea loc o trecere rapida prin dimensiunea a patra si intrarea in cea de-a cincea... voi ce parere aveti?laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| mino_8755 a răspuns:

Mda si vrei sa cred asta iubita? Chiar daca este sa murim in 2012 tot nu scapi de mine nici in mormant big grintongue. Si in plus abia astept sa realizeze acesti oameni de stiinta teleportareabig grin sa vin noaptea sa te sperii smug

8 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Ca pana in 2012 scapam de crizahappy

| Rrrretarded a răspuns:

In 2012 o sa am experienta de 1 an in codusu masiniismug...si daca da domnu poate termin in 2012 si liceu'

| AlinutzaRouz a răspuns:

Cai o prostie chestia cu sfarsitul lumii cat despre restul habar nu am da` sincer ii cam deplasata treaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingrolling on the floor sfarsitul lumii e atunci cand dmz va spune: "E sfarsitul lumii! " laughingrolling on the floor nimeni nu poate spune asta in locul luiwinking :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne da nu o sa fie sfarsitul lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate las-o dracu de treaba cum sa vina sf lumi in 2012 asa au zis ca vine si in 2000 si a venit... mai vedem mai am si eu 2 ani si dau si eu de carnet laughing si ce sa nu fac si eu macar un accident?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012? http://theodor1998.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-o tot asa ca zici bine.