| emy1994 a întrebat:

Ce scuze sa bag cand intarzii prea mult de la scoala?laughing)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să te trezești mai din timp, să îți organizezi activitățile în așa fel încât să fii punctual la ore!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Ti-ai tras-o cu profalove struck

| irina41099 a răspuns:

Spune ca a intarziat autobuzul sau de genul asta dar sunt de acord cu leigiutoarea

| PisicMic19 a răspuns:

Scuze gasesti cu droaia dar ce scuza vei gasi cind o sa patesti ca cei cu bac 2011. Ei cauta si acum o scuza dar nu au dat de ea. Pune mina si trap la scoala

| Alecssa98 a răspuns:

Eu zic mereu ca nu mi-a sunat ceasul` laughing).
Stiuu, e veche rau big grin.

| emy1994 explică:

Ma scuzati...am vrut sa zic cand vin prea tarziu acasa...

| emy1994 explică:

Elasexygagica e buna asta...

| emy1994 explică:

Ma asteptam sa imi dati o lista mare...

| kayak a răspuns:

Ca te-ai intalnit cu un fost prieten din generala si ai stat cu el de vorba, ca te-ai dus cu clasa la un muzeu, ca te-a tinut mai mult la scoala diriginta pentru a discuta problemele clasei...gasesti tu cvwinking