| Triana a întrebat:

Ce se intampla cu pamantul dupa ce cade soarele?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soarele si luna se invart intr-un cerc (orbita e ovala cam asa) si cand nu mai e soare vedem luna si e noapte iar in alte tari de ex. EE.UU va fi dimineata cand la noi e ora 11 pm. Variaza fusul orar.

| positivity a răspuns:

Păi fără soare, n-ar mai fi viaţă. N-am mai avea căldură, dar nici lumină. Vom sta în întunericul, ce ne îngheaţă încet încet corpurile.

| wolder a răspuns:

Nu stiu

| xBya a răspuns:

Se afunda in intunericul noptii sub razele argintii ale lunii.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru xBya):

Luna n-are raze

| xBya a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Era o metafora, daca n`ai spirit artistic nu te lua de frazele mele.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru xBya):

rolling on the floor)))) tu spirit artistic? du-te si comenteaza la arta si cultura nu la intrebarea asta care e la conversatii desi intra la stiinta, nu la latura ta asrtistica! rolling on the floor)Intrebare a fost ce face pamantu daca soarele cade, nu ti-a cerut nici un epitet sau metafora! lol rolling on the floor)

| xBya a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Copchil, mai ai sa te coci, te`ai trezit cam devreme sa comentezi. Asa ca mars inapoi de unde ai venit!

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru xBya):

Hooooppaaa faceti loc spermatozoid ambulant artist! Lol ce replici de artist, sunt fascinat de speciile ca tine pe cale de disparitie! Mai straduieste-te cu jignirile ca nu ma simt nici macar clatinat, franzelut-o!

| xBya a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Daca am scos si eu o fraza mai artistica nu`nseamna ca asta mi`e profesia, deci nu mai bate campii. Eu pot fii in multe feluri, daca chiar vrei sa stii, si nu insinua ceva acum, agramatule. Btw, orice ai fi vrut tu sa zici, e 'franzeluto', nu cum ai scris. Deci revin la ideea mea, nu`i de tine aici.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru xBya):

DaaDaaa! bravo tie! nu ma mai injosesc! E cum zici tu! Fii mandru sau mandra sau ce esti tu!

| xBya a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Auzi? Halooou! Acolo sus! Coboara ca sa`nveti romana, nene.

| OskarRM a răspuns:

Cade şi el.

| JustClaudiu a răspuns:

Daca va cadea Soarele, cel mai sigur vom ingheta.

| Triana explică (pentru JustClaudiu):

M-am gandit la acelasi lucru, desi am citit un articol cum ca nu ar fi necesar ca oamenii din mileniul asta sa isi faca astfel de probleme. Dar totusi, nu isi va gasi alta stea in jurul caruia sa graviteze?

| Dandelion7 a răspuns:

Soarele o sa cada peste milioane de ani si peste milioane de ani performanta tehnologica va fi atat de mare incat nu va mai fi nevoie de soare ( parerea mea, desi cred ca e cat se poate de real ).