| RavenHolmes80 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă iei 5 pastile diferite în același timp?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mori.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce pastile ei, dacă ai mai multe afecțiuni și ai pastile recomandate de medic să le iei la o anumită oră atunci nu se întâmplă nimic rău.
Bunica mea deare exemplu avea mai multe probleme și lua multe pastile dimineața și seara.

| aXy99 a răspuns:

Depinde ce pastile. Daca iei leucina, arginina, glutamina, citrulina si beta-alanina sau Mg, Zn, Ca, D3, B6 nu se va intampla nimic. Daca iei cine stie ce droguri, s-ar putea sa fie rau.

| danaieladaniela a răspuns:

Devi inconstient