| Deongyen a întrebat:

Ce se întâmplă dacă mă imbat zilnic?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Vei deveni alcoolic, adică dependent de alcool și mai devreme sau mai târziu îți vei face sănătatea praf, te vei chinui ca-n iad și într-un final, vei da colțul cu mult înainte față de când ar fi normal.
Baftă.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Aveţi zăpadă?

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa mori mai devreme

| RAY a răspuns:

Metabolismul nu poate metaboliza alcoolul, deci vei muri, nu poți trai cu alcool, sunt calori dar goale, iti face praf ficatul, nu poti trai fara carbo, grasimi, proteine, nu poti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din ce punct de vedere?
Social, biologic, medical, psihologic, financiar?

| VoidEternal a răspuns:

Ești beat in fiecare zi.

| 1997onur a răspuns:

O Să-ți distrugă viata alcoolul asta lasă-l cât mai poți acum ca dupăia te-ai dus nu mai poți face nimic îți distruge sănătate orice fel de băutură și alcoolul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți faci praf ficatul, și devii dependent. Vei pierde multă lume, se vor indeparta multi de tine. Te vei pierde în patimile alcoolului, te va schimba total.
Orice problema o poti avea o poți schimba, dar nu asa, sunt multe moduri.

| PieptulPuiului a răspuns:

Ciroza.

| PieptulPuiului a răspuns:

Ajungi ca FloriceleDePorumb sa iti faci un cont zilnic pe TPU, sa devii obsedat de useri care nici nu stiu de existenta ta, sa cersesti atentie pe aici in loc sa inveti o meserie si sa mergi la munca.