| Relmab a întrebat:

Ce se întâmplă dacă o tipă cultă se îndrăgostește de un țigan stil vagabond?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca este ceea ce isi doreste de la viata.

| MarianWLF a răspuns:

Diferente mari legate de medile in care ati trait care pot duce la discutii, certuri intre familii, in cazuri fericite sa il faci om de casa, in cazuri nefericite sa te traga dupa el si sa-ti distrugi viitorul, cate si mai cate.

| Simpatic a răspuns:

Asa ceva in realitate nu este posibil, decat daca acea tipa nu ar fi culta cu adevaratwinking

Pai stim cazul lui liviu pustiu acest poet subapreciat, acesta spunea "tu romanca eu tigan, tu cuminte, eu golan"

| gabicoo a răspuns:

Dacă a terminat clasa a VIII la nu înseamnă că este cultă.

| KovacsB a răspuns:

Inseamna ca nu este atat de culta pe cat se crede.

| ___XxwR a răspuns (pentru KovacsB):

Corect ar fi să se bage cu tine. Tu ești un om cult cu 3 facultăți

| AlexisZLS a răspuns:

Inseamna ca acel "tigan" are un șarm aparte si este barbatul visurilor tipei cultelaughing
Bravo lui, sa aiba casa de piatra si copii de caramida

| Bogdan0783 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca ea asta isi doreste