| adrianooo1 a întrebat:

Ce se intampla daca te indragostesti in vis?

10 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

E doar un vis... Nu are ce sa se intample. E doar in subconstientul tau.

| Fernando9Torres a răspuns:

Ai o relatie de vis...wtf straight face

| OnuOnulică a răspuns:

Rămâne în vis.

| neutrino a răspuns:

Visezi frumos si eventual patezi cearceaful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vine asta?

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns:

Inseamna ca ai adormit cu gandul la o persoana anume sau ai socializat/jucat/ajutat acea persoana care o consideri frumoasa iar mintea ta, subconstientul a nascocit acel vin in care tu te indragostesti.
In general visele nu prea au legatura cu lumea reala dar exista viziuniwinking. Sper ca te-am lamurit

| RedDeath a răspuns:

Nu te mai trezestihee hee

| AndreyBorona a răspuns:

Si eu am patit-o laughing, daca cunosti deja acea persoana chiar o sa te indragostesi de ea iar daca nu o cunosti o sa treaca in cateva zile.

| spiridusu01 a răspuns:

Ramai in vise si nu te mai trezi. sigur te poate ajuta: https://www.youtube.com/watch?v=85SPEus6sAc