| Superior a întrebat:

Ce se poate intampla daca am baut 3 pahare de ciocolata calda cu lapte,zahar la maxim si o cafea, de asemenea tot cu mult zahar? (de la aparat).

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Iti vine sa te pisi? laughing

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Te va durea burta si nu o sa poti sa dormi la noapte, atat

| Superior explică (pentru Drimmero):

Asta s-a intamplat acum 2 zile, si burta nu m-a dururt deloc happy Vroiam sa stiu daca ar putea avea efect peste 2 zile happy

| Drimmero a răspuns (pentru Superior):

Nu poate avea, doar sa nu faci asa intr-una pe timp indelungat ca-ti va afecta organismul sever.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu am baut intr-o zi doua cani mari de cafea cu putin lapte si cu 3 lingurite de zahar fiecare, si n-am patit nimic, deci cred ca nici tu nu vei pati nimic. Acum depinde si de organismul fiecaruia.
P.S. Eu nu prea am voie sa consum multa cofeina din cauza unor probleme pe care le-am avut cand eram mic, dar nu pot sa ma abtin. THE COFFEE IT'S SOOOO DAMN GOOD.

| ShaOfHatred a răspuns:

Diabet

| 393Dan a răspuns:

Vei merge la toaleta mai des ca de obicei ))