| Benjamin192 a întrebat:

Ce semnifica un tatuaj cu Joker in care l-a învins pe Batman? Are aspect prea negativ?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu zic că semnifică lipsă de imaginație

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de persoana care il priveste.Mie mi-a placut filmul cu Joaquin Phoenix, nu l-as considera ceva negativ.
Dar decizia de a-ti face un tatuaj, mai ales de complexitate si dimensiune considerabile, trebuie sa tina numai de tine, nu de altii, ca doar tu traiesti cu el toata viata.Sigir ca il poti scoate cu laser, but still. laughing Gandeste-te bine inainte sa alegi. Poate mai safe e sa iti iei un tricou cu print specific. Daca te plictisesti repede de tricou, o fi semn ca te-ai plictisi repede si de tatuaj, nu?

| VadimIvanov a răspuns:

Semnifică lipsă de imaginație.

| RareshStapanulRaspunsurilor a răspuns:

Buna seara am luat la aminte intrebarea ta, daca tie iti place batman invins de joker inseamna ca esti un om foarte pasionat de aceste lucruri, in viata nu numai binele poate castiga, de exemplu: cand eram putin mai mic eram gata sa adorm in pijamalele mele cele noi, cumparate de famila mea pe 28 martie, ma pregateam sa adorm cu ganduri vesele...IN ACEA seara am visat ca eram batman, si joker m-a batut.