| euforiaa a întrebat:

Ce semnificatii au visele? Am visat ca a murit cineva cunoscut mie si parea foarte real. Credeti ca visele au legatura cu realitatea?

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Da, visele au legătură cu realitatea, dar nu o influențează. De obicei, visăm ceva ce ne dorim să se întâmple, ceva de care ne temem, sau pur și simplu ceva din subconștient, ce nu a avut ocazia să se manifeste. Revenind, visele nu au nicio semnificație.

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Am vist eu acum câteva zile că am murit, şi când m-am trezit, ce să vezi...eram mort!

| UrbanGurlx a răspuns:

Eu stiam ca daca mori tu sau cineva nu conteaza cine ..inseamna ca i-a murit moartea sau ceva de genul asta.