| anonim_4396 a întrebat:

Visele pot veni din realitatea in timp real? Adia am visat ca ma strangea cineva de gat, cand de fapt era pisca cu labele pe gatul meu

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, poate de la aceasta senzatie ai inceput tu sa visezi ca te strange cineva de gat, invers nu se poate.

| SilentRain a răspuns:

Nop,visele sunt doar vise

| Sofer a răspuns:

Dacă te lupți visele devin realitate.

| PainTech a răspuns:

Odata am visat ca imi canta muzica cand in realitate suna alarma. Si uite asa era sa nu mai ajung la timp unde trebuia sa ajung.

| Ely1234567 a răspuns:

Uneori da pot deveni realitate. Eu am visat ca am pierdut sarcina și peste 2 zile asa a fost am pierdut sarcina