| Edward_5128 a întrebat:

Ce serie de carti fantasy vi se pare cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Nu pot spune care e cea mai frumoasa.Am citit seria Harry Potter si mi se pare extraordinara, cea mai buna serie de carti fantasy. Urmata de seria Amurg si Scoala de Vrajitorie.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Harry Potter e seria de carti/filme fantasy cu cel mai mare succes din lume. Acum nu stiu sa-ti spun daca e si cea mai frumoasa, dar eu unul am citit toate cartile si pot sa spun ca-si merita succesul pe deplin!

| Aero a răspuns:

Draga Bella Tembela aka Bellasweet, dragostea aia care apare mai rar in Harry Potter e de infinit ori mai calitativa ca oboseala aia de dragoste care apare in filmul tau cu "Bampirici şi Werecolache ". Vampiri vegetarieni? Amuzant! Sau caini fiorosi care cica-s varcolaci? O scriitoare grasana infometata putea sa gandeasca asa ceva. J. K. Rowling "se sterge la fund" cu Stephenie Meyer. Scuzati-mi va rog expresia indecenta.
Si draguta copila frustrata ce esti, afla ca eu am vazut toate filmele aparute pana acum din ambele serii HP&Twilight si am citit de asemenea toate cartile din seriile Twilight si Harry Potter.
Argumentul meu ca HP e mult superior Twilight il gasesti la un simplu search pe tpu.ro sau vizitandu-mi profilul si implicit raspunsurile mele in favoarea seriei Harry Potter, ce asteapta cu mare indiferenta voturile tale de Stupid.
Ei bine, eu macar stiu despre ce vorbesc. Filmele, ca filme, dar am citit si cartile. Ceva imi spune ca tu n-ai citit nici macar cartile din seria Twilight, asta se vede in primul rand dupa felul in care scrii, ca n-ai citit vreo carte in viata ta, fie ea si una comerciala.
O zi calduroasa alaturi de fantasma de Edward!

| purpleice a răspuns:

Harry potter(mi-a placut foarte mult), cronicile wardstone si tara duncan, ti le recomand pe toate daca iti plac genul fantasy.

| ZoeyMe a răspuns:

Mai taci si nu mai critica seria de succes.Si de unde sti cum arata Harry ca ii un personaj.Noi vorbim despre carte nu despre film, dar cum tu nu ai citi-o ar trebui sa nu mai comentezi atat.

| emm_1010 a răspuns:

Din ce am citit pana acum seria,, amurg '' mi se pare foare frumoasa dar sincer vreau sa citesc si Harry Potter